Реклама супутніх послуг

Відвідувачі нашого сайту, які купують нерухомість або винаймають в довгострокову оренду, досить часто мають потребу в додаткових послугах, таких як: послуги дизайнера, архітектора, послуги майстрів будівельних спеціальностей, юридичні послуги, фінансові послуги, зацікавлені в купівлі різноманітних будівельних матеріалів, сантехніки, меблів і ще багато чого.

Розмістивши рекламу на нашому сайті, Ви отримаєте можливість дістатись до саме тієї аудиторії потенційних клієнтів, яка в цьому зацікавлена. Ми не маємо обмінного трафіку і всі користувачі нашого сайту орієнтовані на операції з нерухомістю.

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об'єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках попиту. Детальніше »

Банерна реклама

Моливість створювати ті підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів і при цьому бути необмеженим у виборі дизайну реклами. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки. Детальніше »

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам: