Послуги для девелоперів

З допомогою нашої реклами Ви зможете донести інформацію про здійснювані Вами проекти і пропозиції до максимальної кількості потенційних покупців. Наш сайт спеціалізується тільки на ринку нерухомості, практично всі користувачі сайту - це люди, яких цікавить нерухомість. Різні розділи допоможуть таргетувати рекламу по типам нерухомості, які цікавлять саме Вас, чи то житлова, чи комерційна нерухомість, квартири чи котеджі, офіси чи склади.

Гарячі оголошення, VIP-оголошення та банерна реклама надають можливість рекламувати як невеликі вбудовані об'єкти Вашого проекта, наприклад, квартири, так і весь проект в цілому, створюючи позитивний імідж та лояльне ставлення клієнтів до Вашої компанії.

Гарячі оголошення

Кожного дня більше 2000 користувачів шукають нерухомість на нашому сайті. Щоб більшість з цих відвідувачів побачили Ваш об'єкт, потрібно, щоб оголошення було серед перших в результатах пошуку. Бути серед перших допоможе гаряче оголошення. Детальніше »

VIP-оголошення

Потужний спосіб привернути увагу потенційних клієнтів до свого об'єкта, компанії або послуги. VIP-оголошення демонструються на всіх сторінках пошуку відповідного типу нерухомості, на всіх сторінках детального відображення об'єктів нерухомості та на всіх сторінках попиту. Детальніше »

Пакет "Девелопер"

Ідеальний спосіб виділити свій житловий комплекс чи комерційний центр серед інших пропозицій на сайті. Розміщення комплекса разом з пропозиціями у відповідному розділі, відображення комплекса у пошуку разом зі списком пропозицій у ньому, створення сторінки комплекса з детальним описом, фото і списком пропозицій, вивід списку пропозицій з комплексу у детальному відображенні кожного об'єкту з комплексу. Детальніше »

Банерна реклама

Моливість створювати ті підтримувати імідж своєї компанії, отримувати замовлення від клієнтів і при цьому бути необмеженим у виборі дизайну реклами. Різні варіанти, привабливі ціни та знижки. Детальніше »

Будьте успішними разом з нами!

Телефонуйте прямо зараз
+38 098 159 90 20
або напишіть нам: